USHT :: Fakulteti Ekonomik :: Struge

Mendje të ndritura për ardhmëri të ndritur

 • Kalendari

  July 2014
  M T W T F S S
  « Dec    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031  
 • Jepni emailin tuaj qe te regjistroheni per ti pranuar shpalljet apo rezultatet drejperdrejt me email.

  Join 11 other followers

Programi

Planprogrami dhe informata tjera ne lidhje me Fakultetin Ekon0mik ndodhen ne broshuren e meposhtme.

Broshura e Fakultetit Ekonomik

 
Follow

Get every new post delivered to your Inbox.

%d bloggers like this: